Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILME RADIOLOGICE DVE 35X43CM(14X17 INCH)DEVELOPARE USCATA ,125FILME/CT

Număr anunț
DA21346435
Autoritate contractantă
UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI RO32207595)
Cod CPV
32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.745 RON
Valoare atribuită
4.745 RON
Data publicării
01.10.2018 11:28
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.745 RON

din 4.745 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.