Ofertă refuzată
Cumpărare directă
FILME RADIOLOGICE 35X45CM(14X17 INCH)DEVELOPARE USCATA
- Număr anunț
- DA21345466
- Autoritate contractantă
- UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
- Furnizor / câștigător
- SH MEDICAL SRL (CUI RO32207595)
- Cod CPV
- 32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.745 RON
- Valoare finală
- 4.745 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 10:52
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.