Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dispozitiv de irigat pentru terenul de fotbal
- Număr anunț
- DA21307657
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANCRAIU (CONSILIUL LOCAL SANCRAIU) (CUI 5612868)
- Furnizor / câștigător
- GREENFIELD SPORT SRL (CUI RO25164009)
- Cod CPV
- 43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.345 RON
- Valoare atribuită
- 6.345 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 11:26
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.345 RON
din 6.345 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro