Ofertă acceptată Cumpărare directă

39263000-3 Articole de birou (Rev.2)

Număr anunț
DA21131874
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "LATCU VODA" SIRET (CUI 4604905)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
958,71 RON
Valoare atribuită
958,71 RON
Data publicării
04.09.2018 14:20
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

958,71 RON

din 958,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.