Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII DIVERSE

Număr anunț
DA21146386
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "DR.ALEXANDRU M.POPESCU" PONOARELE (CUI 29050678)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.610,04 RON
Valoare atribuită
1.610,04 RON
Data publicării
06.09.2018 09:16
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.610,04 RON

din 1.610,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.