Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE

Număr anunț
DA21150486
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 17649275)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI RO5638078)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750,42 RON
Valoare atribuită
750,42 RON
Data publicării
06.09.2018 12:08
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750,42 RON

din 750,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.