Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale intretinere
- Număr anunț
- DA21141941
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU VLAHUTA" IASI (CUI 7347130)
- Furnizor / câștigător
- MARUDAN SERV S.R.L. (CUI 39699428)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.036 RON
- Valoare atribuită
- 4.036 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 13:58
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.036 RON
din 4.036 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro