Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anti D IgM+IgG CU MARCAJ CE - ser pentru determinare grupe sanguine
- Număr anunț
- DA21362223
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 494,82 RON
- Valoare atribuită
- 494,82 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 12:28
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
494,82 RON
din 494,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro