Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GRIMODIN/GABAPENTINUM 300MG
- Număr anunț
- DA21352268
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BOLINTIN VALE (CUI 4352689)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,20 RON
- Valoare atribuită
- 211,20 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 14:46
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
211,20 RON
din 211,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro