Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Venofer 100mg fer/5ml sol.inj/ perf*5f*5ml (COMPLEX DE
- Număr anunț
- DA21348071
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.652,85 RON
- Valoare atribuită
- 3.652,85 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 12:33
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 08:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.652,85 RON
din 3.652,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro