Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TETINE CAUCIUC / TETINA DIN CAUCIUC SILICONAT pentru sticla biberon SOXHLET / LIVRARE 24 H
- Număr anunț
- DA21347377
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33681000-7 · Tetine, pompite de supt si articole similare pentru sugari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87,50 RON
- Valoare atribuită
- 87,50 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 12:07
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
87,50 RON
din 87,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro