Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat
COLUMBIA AGAR+ 5%SHEEP BLOOD
- Număr anunț
- DA21346487
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.753 RON
- Valoare atribuită
- 15.636 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 01.10.2018 11:29
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.636 RON
din 15.753 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 117 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.