Atribuită Cumpărare directă

Acupan 20 mg/2ml x 5 fiole x 2 ml sol. inj. / NEFOPAMUM

Număr anunț
DA35212789
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33691200-2 · Antihelmintice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
975,80 RON
Data publicării
07.03.2024 13:47
Data finalizării
12.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

975,80 RON