Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse necesare combatere Pesta porcina africana

Număr anunț
DA21144973
Autoritate contractantă
COMUNA SFINTU GHEORGHE,JUDETUL IALOMITA (CUI 4365204)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,74 RON
Valoare atribuită
161,74 RON
Data publicării
05.09.2018 17:10
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,74 RON

din 161,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.