Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAPAC DISTRIBUTIE LOGAN

Număr anunț
DA21144126
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI (CUI 4265884)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI RO151836)
Cod CPV
42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156,30 RON
Valoare atribuită
156,30 RON
Data publicării
05.09.2018 15:35
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156,30 RON

din 156,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.