Ofertă acceptată Cumpărare directă

Netgear AC2200 Nighthawk X6 Tri-Band WiFi Mesh Extender (EX7700)

Număr anunț
DA21143450
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
479,70 RON
Valoare atribuită
479,70 RON
Data publicării
05.09.2018 15:03
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 07:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

479,70 RON

din 479,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.