Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilet avion ruta esterna Bucuresti-Brusesls-Bucuresti, 24.09-25.09.2018

Număr anunț
DA21139111
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A MEDICAMENTULUI SI A DISPOZITIVELOR MEDICALE (CUI 27234950)
Furnizor / câștigător
GTS international Romania SRL (CUI RO15226775)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.994 RON
Valoare atribuită
4.994 RON
Data publicării
05.09.2018 11:50
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.994 RON

din 4.994 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.