Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROLA TORK MATIC 150M

Număr anunț
DA21343858
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.N. NR. 32 BRASOV (CUI 29369384)
Furnizor / câștigător
STEFAROM EXPERT SRL (CUI 35317959)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431,52 RON
Valoare atribuită
431,52 RON
Data publicării
01.10.2018 09:55
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431,52 RON

din 431,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.