Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ACHIZITIE ANVELOPE ALL SEASON ANUNT ADV1037534

Număr anunț
DA21364084
Autoritate contractantă
U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
Furnizor / câștigător
ALCAR WHEELBASE ROMANIA SRL (CUI RO17031494)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.408 RON
Valoare atribuită
12.408 RON
Data publicării
02.10.2018 13:36
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.408 RON

din 12.408 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.