Ofertă acceptată Cumpărare directă

Z96. Publicare anunt in cotidian national - Romania Libera/Adevarul/Evenimentul zilei

Număr anunț
DA21356994
Autoritate contractantă
COMUNA GROPENI (CUI 4874755)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150,85 RON
Valoare atribuită
150,85 RON
Data publicării
02.10.2018 09:34
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150,85 RON

din 150,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.