Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARTICOLE PT INTRETINEREA VEHICULELOR

Număr anunț
DA21350389
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Sf. Gheorghe (CUI 4202126)
Furnizor / câștigător
BARDI AUTO SRL (CUI RO12966353)
Cod CPV
34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,54 RON
Valoare atribuită
448,54 RON
Data publicării
01.10.2018 13:50
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,54 RON

din 448,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.