Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare anunturi - Ref.nr. MBR_DSI 27130/24.09.2018 SC UTON SA

Număr anunț
DA21344059
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
Grupul de Presa Roman SRL (CUI RO14376529)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
534,39 RON
Valoare atribuită
534,39 RON
Data publicării
01.10.2018 10:02
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

534,39 RON

din 534,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.