Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIVERSE PIESE DE SCHIMB
- Număr anunț
- DA21343806
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
- Furnizor / câștigător
- NESTE AUTOMOTIVE SRL (CUI RO16962508)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.507,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.507,87 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 09:53
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.507,87 RON
din 1.507,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro