Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator pentru praf, Tennant V3e + set 12 buc saci praf
- Număr anunț
- DA21327352
- Autoritate contractantă
- Municipiul Pascani (CUI 4541360)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 834,90 RON
- Valoare atribuită
- 834,90 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 15:15
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
834,90 RON
din 834,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro