Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drapele Romania si UE 60x90cm, 160gr/mp, exterior, imprimat pe ambele parti

Număr anunț
DA21359307
Autoritate contractantă
COMUNA JIRLAU - JUDETUL BRAILA (CUI 4874690)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.610 RON
Valoare atribuită
3.610 RON
Data publicării
02.10.2018 10:53
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.610 RON

din 3.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.