Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA21149727
Autoritate contractantă
COMUNA OLANU (CUI 2573969)
Furnizor / câștigător
MARNA SA (CUI RO1471871)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,36 RON
Valoare atribuită
503,36 RON
Data publicării
06.09.2018 11:35
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,36 RON

din 503,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.