Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera supraveghere Speed Dome

Număr anunț
DA21353322
Autoritate contractantă
U.M.0460 RM.VALCEA (Inspectoratul de Jandarmi Judetean Valcea) (CUI 2649510)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.705,88 RON
Valoare atribuită
4.705,88 RON
Data publicării
01.10.2018 15:23
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.705,88 RON

din 4.705,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.