Ofertă acceptată Cumpărare directă

traversare cu stegulete ornamentale din pvc

Număr anunț
DA21343064
Autoritate contractantă
Comuna Stolniceni Prajescu Iasi (CUI 4541394)
Furnizor / câștigător
PROFIL TEST SRL (CUI 34053522)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.900 RON
Valoare atribuită
11.900 RON
Data publicării
01.10.2018 09:26
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.900 RON

din 11.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.