Ofertă acceptată Cumpărare directă

Autorizatii ISCIR

Număr anunț
DA21342999
Autoritate contractantă
Centrul Scolar de Educatie Incluziva Buzau (CUI 4233904)
Furnizor / câștigător
ALESS TERMOTEHNICA SRL (CUI RO32274420)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.811,76 RON
Valoare atribuită
2.811,76 RON
Data publicării
01.10.2018 09:23
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.811,76 RON

din 2.811,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.