Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Steaguri (Rev.2)Carlige sau suporturi de agatat (ReDiverse materiale de constructii din lemn (Rev.2)
- Număr anunț
- DA21342990
- Autoritate contractantă
- Comuna Stolniceni Prajescu Iasi (CUI 4541394)
- Furnizor / câștigător
- PROFIL TEST SRL (CUI 34053522)
- Cod CPV
- 35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.000 RON
- Valoare atribuită
- 22.000 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 09:23
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.000 RON
din 22.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro