Ofertă acceptată Cumpărare directă

SETUL INCEPATORULUI IN QUILLING

Număr anunț
DA21341173
Autoritate contractantă
CSEI Aurora Resita (CUI 3227866)
Furnizor / câștigător
INCRED SRL (CUI RO16902395)
Cod CPV
37524700-4 · Accesorii pentru jocuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.254,05 RON
Valoare atribuită
1.254,05 RON
Data publicării
28.09.2018 19:40
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.254,05 RON

din 1.254,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.