Ofertă refuzată Cumpărare directă

Articole si echipament de sport

Număr anunț
DA21326432
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR BUZAU (CUI 4299712)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI RO25068338)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
863,87 RON
Valoare finală
863,87 RON
Data publicării
27.09.2018 14:41
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.