Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nade feromonale, spray forestier, 1 bucata rosu si 1 bucata portocaliu

Număr anunț
DA21143563
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
Furnizor / câștigător
VERDON SOLUTION SRL (CUI RO32678550)
Cod CPV
24450000-3 · Produse agrochimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.269,68 RON
Valoare atribuită
2.269,68 RON
Data publicării
05.09.2018 15:08
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 20:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.269,68 RON

din 2.269,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.