- Număr anunț
- DA21347979
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- RANYA TRADE SRL (CUI RO18543603)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.994 RON
- Valoare atribuită
- 3.994 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 12:30
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.994 RON
din 3.994 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro