Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Reparatie motocoasa FS 260-C-E
- Număr anunț
- DA21132703
- Autoritate contractantă
- Comuna Cernatesti (CUI 3662622)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO SRL (CUI RO6081179)
- Cod CPV
- 44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 564,88 RON
- Valoare finală
- 564,88 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 15:02
- Data finalizării
- 06.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.