Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ref 337 TAVI pt Iulian Cretu - Geam clar termopan 1828 X 858 mm - 6mm

Număr anunț
DA21358650
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
MEDIKON EXPERT SRL (CUI RO18491717)
Cod CPV
45441000-0 · Lucrari de montare de geamuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
721 RON
Valoare atribuită
721 RON
Data publicării
02.10.2018 10:31
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

721 RON

din 721 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.