Ofertă acceptată Cumpărare directă

Polizor unghiular 840 W

Număr anunț
DA21149620
Autoritate contractantă
Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
Furnizor / câștigător
MEGAVOX CONFORT SRL (CUI RO3703650)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,97 RON
Valoare atribuită
336,97 RON
Data publicării
06.09.2018 11:29
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,97 RON

din 336,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.