Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii fatada si aplicare strat vopsea

Număr anunț
DA21147800
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TIFESTI (CUI 28135415)
Furnizor / câștigător
ROENERGY MTU S.R.L. (CUI 39785928)
Cod CPV
45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.027,81 RON
Valoare atribuită
26.027,81 RON
Data publicării
06.09.2018 10:18
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.027,81 RON

din 26.027,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.