Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BARA POLIAMIDA FI 50X1000MM
- Număr anunț
- DA21147378
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- COMINDUSTRIAL SRL (CUI RO18341159)
- Cod CPV
- 24560000-7 · Poliamide primare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300 RON
- Valoare atribuită
- 300 RON
- Data publicării
- 06.09.2018 10:01
- Termen limită
- 11.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
300 RON
din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro