Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparatii curente – la pavilionul RD, depozit – din cazarma 2400 Bucuresti, conform ofe
- Număr anunț
- DA21140870
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- FIESTA TOTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39548891)
- Cod CPV
- 45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.204,50 RON
- Valoare atribuită
- 37.204,50 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 13:10
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37.204,50 RON
din 37.204,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro