Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cumparare materiale de intretinere

Număr anunț
DA21304579
Autoritate contractantă
Centrul de Executie Bugetara Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Corabia (CUI 30962791)
Furnizor / câștigător
SIMBOL RD (CUI RO4393840)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
362,18 RON
Valoare finală
362,18 RON
Data publicării
26.09.2018 09:39
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.