Ofertă acceptată Cumpărare directă

Iluminat fatada si instalatie paratrasnet la Unitatea Militara 02401 din Alba Iulia.

Număr anunț
DA21133403
Autoritate contractantă
UM 02032 CLUJ-NAPOCA (CUI 14619075)
Furnizor / câștigător
TOBIMAR CONSTRUCT SRL (CUI RO17419985)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.038,91 RON
Valoare atribuită
56.038,91 RON
Data publicării
04.09.2018 15:42
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.038,91 RON

din 56.038,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.