Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE REPARATII CENTRUL DE COMUNICATII

Număr anunț
DA21360454
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.421,08 RON
Valoare atribuită
4.421,08 RON
Data publicării
02.10.2018 11:29
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.421,08 RON

din 4.421,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.