Ofertă refuzată Cumpărare directă

Tub azbociment fi 250, 5m lungime

Număr anunț
DA21355580
Autoritate contractantă
Comuna Draganesti-Vlasca (CUI 5296560)
Furnizor / câștigător
CĂTĂLIN MARIO VASI SRL (CUI 37563895)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.600 RON
Valoare finală
6.960 RON
Data publicării
02.10.2018 08:25
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.