Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VOPSEA LAVABILA ALBA ; AMORSA ; TRAFALETI ; GALEATA ; GRATAR; IPSOS ; PENSULE ; SMIRGHEL
- Număr anunț
- DA21138729
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- CONCEPT CREATIV CONSTRUCT SRL (CUI RO26782962)
- Cod CPV
- 44812000-5 · Vopsea pentru lucrari artistice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 573,55 RON
- Valoare atribuită
- 573,55 RON
- Data publicării
- 05.09.2018 11:34
- Termen limită
- 10.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.09.2018 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
573,55 RON
din 573,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro