Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet cazare si transport Viena perioada 3-5 octombrie

Număr anunț
DA21148612
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
Furnizor / câștigător
SMART TRAVEL S.R.L. (CUI RO16843981)
Cod CPV
63500000-4 · Servicii de agentii de turism, de ghizi turistici si de asistenta turistica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.249,26 RON
Valoare atribuită
3.249,26 RON
Data publicării
06.09.2018 10:49
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.249,26 RON

din 3.249,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.