Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie conducta apa D 140

Număr anunț
DA21142503
Autoritate contractantă
COMUNA COTOFENII DIN DOS (CUI 4553593)
Furnizor / câștigător
MLTR CONSULTING SRL (CUI RO9175570)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
471,90 RON
Valoare atribuită
471,90 RON
Data publicării
05.09.2018 14:21
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

471,90 RON

din 471,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.