Ofertă acceptată Cumpărare directă

spalat autoutilitare platforme

Număr anunț
DA21137216
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Furnizor / câștigător
MIRALOREDANA SRL (CUI 23543448)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.613,28 RON
Valoare atribuită
1.613,28 RON
Data publicării
05.09.2018 10:30
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.613,28 RON

din 1.613,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.