Ofertă acceptată Cumpărare directă

LANCE PLASTIC NEBULIZATOR

Număr anunț
DA21355344
Autoritate contractantă
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
Furnizor / câștigător
TOP JET SERVICE SRL (CUI RO30038740)
Cod CPV
42957000-9 · Piese pentru masini de pulverizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93 RON
Valoare atribuită
93 RON
Data publicării
02.10.2018 08:05
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
02.10.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93 RON

din 93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.