Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,7% sub estimat
PACHET MATERIALE
- Număr anunț
- DA21353259
- Autoritate contractantă
- Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 178,19 RON
- Valoare atribuită
- 169,76 RON 4,7% sub estimat
- Data publicării
- 01.10.2018 15:20
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
169,76 RON
din 178,19 RON estimat
4,7%
Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 8,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.